W sprawie dyskusji wyników proszę kontaktować się bezpośrednio z:
mgr psychologii Magdalena Śliwowska
tel. 501 575 154
e-mail: gabinet@magdalenasliwowska.pl

Czym jest dyskusja wyników? Dyskusja wyników stanowi ostatni, najważniejszy element każdego badania. Składa się na nią m.in. przypomnienie celu badawczego, weryfikacja hipotez, interpretacja uzyskanych wyników w świetle teorii oraz podsumowanie. Jest to również najbardziej twórczy element pracy, ponieważ autor ma szansę zawrzeć w niej własne przemyślenia dotyczące otrzymanych wyników, wskazać praktyczne implikacje własnego badania oraz omówić jego ograniczenia. Bardzo ważne jest, aby interpretacja wyników odnosiła się do posiadanej przez autora pracy wiedzy, co oznacza, że dyskusja powstaje na bazie części teoretycznej badania.

Dyskusje wyników tworzy doświadczony psycholog Magdalena Śliwowska, absolwentka Wydziału Psychologii w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania oraz uczestnik licznych staży, m.in. w szpitalu Wolskim im. Anny Gostyńskiej oraz Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Zdobytą  wiedzę i doświadczenie z powodzeniem wykorzystuje tworząc rzetelne dyskusje wyników.

Warunki współpracy. Podstawą dyskusji jest teoria dostarczona przez klienta oraz wyniki analizy statystycznej. Dyskusja wyników do pracy dyplomowych zawiera się w przedziale 2-5 stron i kosztuje od 250 do 350zł. Dokładna wycena jest możliwa dopiero po zapoznaniu się z częścią badawczą pracy. Ewentualnie poprawki dotyczące stylu czy wyglądu pracy są w cenie. Dyskusja powstaje na podstawie dostarczonej przez studenta analizy, więc jej cena odnosi się wyłącznie do pierwotnego zakresu badań. Dodatkowe poprawki wynikające np. ze zmiany hipotez czy wyników są płatne.