Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5
Dodaj
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

Średnia ocena:  
 111 opinii
od Izabela

Pani Agnieszka oferuje usługi na najwyższym poziomie, też jestem profesjonalistą w swoiej dziedzinie, a wiem że dużo dziś na rynku nieuczciwosci, tym bardziej doceniam punktualność, wspaniałe doradztwo i zaangażowanie.

od Anna

Jestem bardzo zadwolona ze współpracy. Wszystko na czas, profesjonalnie wykonane. Pani Agnieszka jest uczciwą, bardzo miłą, kreatywną osobą, bardzo duzo pomaga, ukierunkowuje w metodologii. Kontakt bardzo szybki. Z czystym sumieniem POLECAM. Promotor zachwycony stwierdził, że dawno nie widzial tak dobrej analizy.

od Dominika

Współpraca przebiegała bardzo sprawnie, w przyjemnej atmosferze. Pani Agnieszka służy dobrą radą, na maile odpowiada bardzo szybko. Świetnie wykonaną pracę otrzymałam w umówionym terminie :)Z czystym sercem moge polecić panią Agnieszkę!

od Jola

Bardzo polecam !!! Praca wykonana bardzo profesjonalnie i na czas.

od Magda

Jak najbardziej polecam! Praca wykonana na czas , bardzo dobry kontakt z Pania Agnieszką! :)
Profesjonalne wykononanie.

od Magda

Polecam!

od Joanna

Praca wykonana bardzo czytelnie i profesjonalnie,
szybki i bezproblemowy kontakt oraz duża cierpliwość:)
Polecam wspólpracę z Panią Agnieszką.

od Monika
Analiza danych

Współpraca z Panią Agnieszką przebiegła sprawnie i rzetelnie. Praca zlecona wykonana bezbłędnie, na czas i w miłej atmosferze>

od :)

Bardzo polecam współpracę z panią Agnieszką! Pełny profesjonalizm, rzetelność, cierpliwość, szybki kontakt - słowem wszystko, czego można oczekiwać od profesjonalnej współpracy.

od Magda
Analiza badań

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i otrzymanych wyników. Pani Agnieszka pomogła mi opracować całą analizę badań, a wyniki otrzymałam w umówionym terminie. Profesjonalizm wykonania obliczeń jak i tabel i rycin z tego co widzę podbił serca nie jednego promotora :) Mój był ZACHWYCONY!

Polecam!

Page 1 of 12:
«
 
 
1
2
3
 
»