Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5
Dodaj
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

Średnia ocena:  
 104 opinii
od Monika
Analiza danych

Współpraca z Panią Agnieszką przebiegła sprawnie i rzetelnie. Praca zlecona wykonana bezbłędnie, na czas i w miłej atmosferze>

od :)

Bardzo polecam współpracę z panią Agnieszką! Pełny profesjonalizm, rzetelność, cierpliwość, szybki kontakt - słowem wszystko, czego można oczekiwać od profesjonalnej współpracy.

od Magda
Analiza badań

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i otrzymanych wyników. Pani Agnieszka pomogła mi opracować całą analizę badań, a wyniki otrzymałam w umówionym terminie. Profesjonalizm wykonania obliczeń jak i tabel i rycin z tego co widzę podbił serca nie jednego promotora :) Mój był ZACHWYCONY!

Polecam!

od Monika
Profesjonalnie wykonana usługa

Polecam z całego serca współpracę z Panią Agnieszką. Spotkałam się z ogromną życzliwością, uczciwością i profesjonalizmem z jej strony.
Wykonana praca pomogła mi "spełnić" oczekiwania mojej (dodam bardzo wymagającej) Pani Promotor.

od Monika
Profesjonalna obsługa

Współpraca z Panią Agnieszką była bardzo pozytywna. Rzetelnie wykonane zlecenie i co najważniejsze - zadowolony Promotor:)

Dziękuję za uczciwość:)

od D
Analiza

Polecam! Za profesjonalizm, cierpliwość, szybkie odpowiedzi!

od A.

Ilość pozytywnych komentarzy pozostawionych tutaj jest najlepszym świadectwem wystawionym za pracę Pani Agnieszki. Bezapelacyjnie rzetelna, dokładna i znająca się na rzeczy. Analizy wykonane z najwyższą starannością, a i sama Pani Agnieszka prezentuje najwyższą jakość i poziom- będąc przy tym niezwykle pomocną! Najserdeczniej dziękuję za poświęcony czas i tak znakomitą pracę!

od Anna Mäkinen
Bardzo polecam

Bardzo polecam współpracę z Panią Agnieszką. To co ją odróżnia to zdolność przełożenia wyników analizy na psychologiczne uwarunkowania przeprowadzonego badania. Pani Agnieszka jest bardzo kompetentna, solidna i słowna oraz gotowa do poszukiwania nowych rozwiązań.

od Justyna

Serdecznie polecam Panią Agnieszkę. Pełen profesjonalizm, szybki kontakt. Bardzo cieszę się, że zdecydowałam się na współpracę. Analiza wyników przeprowadzona bardzo czytelnie, od razu w pełni zaakceptowana przez mojego promotora. Gdy w przyszłości będę miała jakieś problemy ze statystyką na pewno zwrócę się do Pani Agnieszki ponownie! :)

od Kaja

Analiza została przygotowana bardzo szybko, dzięki czemu udało mi się złożyć pracę w dość wąskim terminie. Wszystko zostało profesjonalnie przygotowane, a kontakt z p. Agnieszką w celu wyjaśnienia jakichkolwiek wątpliwości był ekspresowy :) Bardzo polecam wszystkim osobom, które potrzebują wsparcia przy analizie statystycznej. P. Agnieszka uratowała moją magisterkę, więc zdecydowanie należy jej się najwyższa ocena ;)

Page 1 of 11:
«
 
 
1
2
3
 
»