Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5
Dodaj
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

Średnia ocena:  
 117 opinii
od Małgorzata

Polecam Panią Agnieszkę ! Jest osobą kompetentną i rzetelną. Pracę dostałam w umówionym terminie. Pełen profesjonalizm! Szczerze polecam i dziękuję!

od Sara

Bardzo polecam, Pani Agnieszka jest bardzo kompetentną osoba, która wspaniale doradziła i opracowała materiał. Celne podpowiedzi, wykonanie usługi w ustalonym wspólnie terminie, ogólna pomoc i wyrozumiałość i szybki, płynny kontakt to kwestie, które zrobiły na mnie pozytywne wrażenie. Promotor jest zadowolony z analizy badań, bardzo dziękuję!

od Danuta
Aug1, 2020 od Danuta

Pani Agnieszka 100% rzetelności i wiedzy merytorycznej. Praca wykonana w terminie, bardzo staranna i wszystko szczegółowo objaśnione. Dopiero po opracowaniu materiału badawczego przez Panią Agnieszkę moje wyniki zostały zaakceptowane przez promotora, który był zachwycony opracowaną analizą. Bardzo dobry kontakt mailowy na najwyższym poziomie. Szczerze, BARDZO POLECAM! Pani Agnieszko dziękuję :)

od Zuzanna
Pomoc w mgr

Pani Agnieszka to" Einstein w spódnicy" do tego o złotym sercu. Ogromna wiedza, wszystkie jej uwagi i zmiany zostały potwierdzone przez moich profesorów. Bardzo ale to bardzo polecam i serdecznie dziękuję!

od Paulina

Polecam Panią Agnieszkę w 100%. Praca wykonana bardzo rzetelnie, wszystko zostało objaśnione. Dopiero z analizami Pani Agnieszki moja praca została zaakceptowana przez promotora. Kontakt mailowy na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Szczerze POLECAM!

od Wojtek

Polecam Panią Agnieszkę - usługa na najwyższym merytorycznym poziomie przy jednoczesnym świetnym kontakcie i przystępnej cenie.

od Izabela

Pani Agnieszka oferuje usługi na najwyższym poziomie, też jestem profesjonalistą w swoiej dziedzinie, a wiem że dużo dziś na rynku nieuczciwosci, tym bardziej doceniam punktualność, wspaniałe doradztwo i zaangażowanie.

od Anna

Jestem bardzo zadwolona ze współpracy. Wszystko na czas, profesjonalnie wykonane. Pani Agnieszka jest uczciwą, bardzo miłą, kreatywną osobą, bardzo duzo pomaga, ukierunkowuje w metodologii. Kontakt bardzo szybki. Z czystym sumieniem POLECAM. Promotor zachwycony stwierdził, że dawno nie widzial tak dobrej analizy.

od Dominika

Współpraca przebiegała bardzo sprawnie, w przyjemnej atmosferze. Pani Agnieszka służy dobrą radą, na maile odpowiada bardzo szybko. Świetnie wykonaną pracę otrzymałam w umówionym terminie :)Z czystym sercem moge polecić panią Agnieszkę!

od Jola

Bardzo polecam !!! Praca wykonana bardzo profesjonalnie i na czas.

Page 1 of 12:
«
 
 
1
2
3
 
»